Novinky

Piliere stability

Volám sa Lucia Kostelanská a vediem vyučovacie centrum Helen Doron English v Považskej Bystrici. Práca v Helen Doron English je nie len mojím zamestnaním, ale aj mojím koníčkom. Teší ma stretávať sa dennodenne s deťmi, ktoré s nadšením a radosťou navštevujú naše centrum. Tu cítim, že to, čo robíme, má zmysel.

Čítať viac »

Keď je práca radosťou

Volám sa Ingrid Buják a vediem vyučovacie centrum Helen Doron English v Galante. Spolu s mojimi úžasnými kolegyňami sme vybudovali miesto, kde sa každé dieťa môže učiť svojím tempom. Venujeme im všetku našu pozornosť, cítia našu podporu a lásku. Som presvedčená o tom, že kľúčom k nášmu úspechu je otvorená a rešpektujúca komunikácia s deťmi.

Čítať viac »

Namiesto „práce“ – LIFESTYLE

Volám sa Lucia Jechová a vediem vyučovacie centrum Helen Doron English v Nitre. Helen Doron English sa pre mňa stala životným štýlom. Vyskúšala som si aj iné formy vzdelávania detí a dospelých, no nič mi tak neprirástlo k srdcu, ako Helen Doron English. Nie je to totiž iba „pure business“.

Čítať viac »

Sme ako jedna rodina

Volám sa Mária Ondráčková a vediem vyučovacie centrum Helen Doron English v Martine. V roku 2007 som dostala ponuku stať sa lektorkou angličtiny Helen Doron English. V tom čase som už mala skúsenosti s vedením rôznych pohybových aj vzdelávacích  programov pre deti. Prácu s deťmi v malých skupinách a kontakt s rodičmi som mala vždy veľmi rada, preto vedenie takéhoto programu v angličtine bol ako splnený sen.

Čítať viac »

Dva splnené sny – jedna práca

Volám sa Zuzana Ryšavá Daneková a vediem centrum Helen Doron English Dúbravka a Karlova Ves v Bratislave. O Helen Doron English som sa dozvedela náhodou, keď som sa po návrate zo zahraničia snažila nájsť spôsob ako komunikovať so synom v angličtine a zároveň neprísť o možnosť komunikácie aj v rodnom jazyku.

Čítať viac »

Sme ten pravý „DREAM TEAM“

Volám sa Judita Gajdošiková a vyučovacie centrá Helen Doron Bratislava – Nové mesto, Rača a Kramáre vediem desiaty rok. Aj keď som vyštudovala anglický jazyk a učiteľstvo, k Helen Doron som sa dostala okľukou, cez korporátny sektor, až po materskej dovolenke.

Čítať viac »

Vitajte vo svete
Helen Doron English

Ukážková hodina zdarma

Príďte sa aj vy so svojimi deťmi pozrieť na ukážkovú hodinu a zažite metódu Helen Doron v skutočnosti!

Ukážková hodina zdarma

Ukážková hodina zdarma

Príďte sa aj vy so svojimi deťmi pozrieť na ukážkovú hodinu a zažite metodiku Helen Doron English na vlastnej koži.

  • Hidden

Prihláška na ukážkovú hodinu zdarma

Ukážková hodina zdarma

Príďte sa aj vy so svojimi deťmi pozrieť na ukážkovú hodinu a zažite metodiku Helen Doron English na vlastnej koži.

  • Hidden