Angličtina pre deti
 • Vyučujte s nami

  Staňte sa certifikovaným učiteľom Helen Doron English – sú to najlepší učitelia angličtiny na svete.

  Viac informácií
 
Naši učitelia sú srdcom Helen Doron English

Sme veľmi hrdí na našich učiteľov. Ich každodenný styk so študentmi prináša život do jedinečnej metódy Helen Doron pre učenie angličtiny ako druhého jazyka.

Naši učitelia prinášajú do vyučovacích hodín zábavu, kreativitu a lásku k učeniu, ktorá sa detí tak prirodzene týka. S ich vedením sa učenie angličtiny stáva potešujúcim zážitkom, ktorý im nielen dobre slúži počas ich životov, ale zaobstaráva im príjemné spomienky, ktoré si uchovajú navždy.

Učitelia Helen Doron English absolvujú intenzívny tréning osvedčenej metódy pre vyučovanie angličtiny detí. Akonáhle sú kvalifikovaní, vstupujú do celosvetovej siete elitných učiteľov Helen Doron English, oddaných vytvárať pozitívny rozdiel vo vzdelávaní svojich žiakov.

Názory učiteľov

 • “Dávam svojim študentom mnoho slobody, aby boli sami sebou, a chválim ich pre ich angažovanosť na hodinách. To je to, čo nazývame pozitívnou spätnou väzbou. Videla som, ako sa hanblivé a problematické deti počas školského roku s nami uvoľnili a otvorili.”

  Paula Daunt, HDE učiteľ, Berlín
 • “Bola som a stále som šťastná, že som súčasťou kúzla Helen Doron. Ak by mi niekto pred rokom povedal, že budem viesť svoje vlastné hodiny Helen Doron English v malom, vysokohorskom mestečku s 6000 obyvateľmi, pravdepodobne by som mu neverila. “

  Mitsa Pepelanova, HDE učiteľ, Bulharsko
 

 

 • Milujete prácu s deťmi?
 • Hovoríte výbornou angličtinou?
 • Hľadáte napĺňajúcu, samostatnú kariéru?

Ak ste odpovedali áno na všetky tieto otázky, to, že sa stanete učiteľom Helen Doron English, môže byť vašou najlepšou voľbou kariéry, ktorú kedy urobíte.

Ako učiteľ Helen Doron English si užijete flexibilný pracovný čas, ziskovú kariéru na voľnej nohe, uspokojenie z práce a hrdosť, ktorá vychádza z účasti celosvetovej komunity rešpektovaných učiteľov Helen Doron English.

Ponúkame Vám:

 • Osvedčenú metódu pre učenie angličtiny ako druhého jazyka pre deti každého veku.
 • Takmer 30 rokov skúseností vo vyučovaní angličtiny ako druhého jazyku a školenia učiteľov.
 • Viac možností kariéry: samostatne zárobkovo činný učiteľ alebo zamestnanec vyučovacieho centra.
 • Medzinárodný Helen Doron English certifikát pre možnosť kariéry po celom svete.
 • Pedagogickú podporu z Head Office cez učebné materiály najvyššej kvality, výročné semináre a školenia, kanály webovej siete a širokoorganizovaný informačný portal.
 • Uspokojujúcu kariéru a šancu meniť život detí.

Hľadáme ľudí s:

 • Výbornou znalosťou angličtiny, hovorenej i písanej.
 • Predchádzajúcimi skúsenosťami vo vyučovaní angličtiny, detí alebo oboch.
 • Akademickým pozadím.

Názory učiteľov

 • “Skutočne milujem svoju prácu v Helen Doron a cítim, že môžem byť s deťmi naozaj kreatívna a bláznivá! Milujem rozmýšľanie o nových nápadoch na pomôcky a hry, a presne o tomto je celé Helen Doron: spraviť to zábavné a zaujímavé pre deti a dostať čo najviac z nášho kreatívneho JA.”

  Paula Daunt, HDE učiteľ v Berlíne
 

Nie je náhoda, že naši učitelia sú tí najlepší v odbore..

Berieme ich školenie VEĽMI vážne.

Malé skupiny

Školenia pre učiteľov sú vedené veľmi podobne ako vyučovacie hodiny v Helen Doron English. Sú zábavné, usporiadané v malých skupinách vo vnímavom a pútavom prostredí a podporujú radosť  školených z vyučovania.

Možnosti kurzov

Uchádzači si môžu vybrať, či sa chcú stať Helen Doron Early English učiteľmi (HDEE) alebo Helen Doron Teen English učiteľmi (HDTE), závisiac od ich preferencií a predchádzajúcich skúseností.Pre učiteľov, ktorí úspešne ukončili celý päťdňový kurz HDEE, je k dispozícii dvojdňový seminár zameraný na HDTE.

Dĺžka kurzov

Školenia učiteľov HDEE a HDTE trvajú každé 5 dní. Každé jedno je rozdelené do dvoch stupňov. Prvý je dvojdňový úvod a vyhodnotenie. Uchádzači majú šancu pozrieť sa bližšie na materiály a metodológiu, kým školiteľ vyhodnocuje účastníkov. Po druhom dni vhodní uchádzači postúpia do druhej úrovne, ktorá zahŕňa hlbšie porozumenie metodológie, praktické ukážky a písomné úlohy.

Školitelia učiteľov

Všetci školitelia Helen Doron Early English sú profesionáli s preukázateľnou kvalifikáciou a s rokmi skúseností v školení nových učiteľov Helen Doron.

Absolvovanie

Školení musia splniť požiadavky kurzu, aby ho úspešne absolvovali. K hodinám účasti na kurze sa požaduje každý večer minimálne jedna hodina prípravy na ďalší deň. Na dokončenie kurzu je tiež povinná 2 – 3-stranová esej. Uchádzači, ktorí chcú prejsť skúškami, musia prejsť praktickými ukážkami a odovzdať esej.

Čo si absolventi berú domov

Všetci zabsolvovaní učitelia dostanú vyučovacie sady vrátane kníh a CDčiek, manuály pre učiteľov, karty na vyučovanie slov a iné vyučovacie pomôcky, propagačné materiály, ako informačné letáky a praktické informácie o prevádzke samostatne zárobkovo činného podnikania. A čo je najdôležitejšie, absolventi dostanú Helen Doron English Teacher Diplom, ktorý im umožňuje učiť vo viac ako 700 vyučovacích centrách Helen Doron English po celom svete alebo založiť si vlastné vyučovacie štúdio.

 Words from Teachers

 • „Helen Doron English je dnes vrcholovým a vedúcim programom vo svete nielen vďaka svojej  metodológii alebo pre svoje materiály, ale preto, že máme tých NAJLEPŠÍCH UČITEĽOV!“

  Helen Doron, zakladateľka a generálna riaditeľka
 • „Som učiteľkou  v Helen Doron English 7 rokov… Vedela som, že chcem učiť deti cudzí jazyk, ale nevedela som, ako. Škola bola taká prísna a nudná, a k tomu som objavila túto skvelú metódu, kde sa deti učili len hraním a zábavou medzi sebou. Stále si myslím, že je to jednoducho úžasné!“

  Misha Ewell, Opava, HDE učiteľka, Česká republika
 

 


 

Často kladené otázky

 • Čo odlišuje Helen Doron English od ostatných programov pre výučbu angličtiny ako druhého jazyka?

  Je viacero dôvodov. My veríme, že tým hlavným je, že naši učitelia sú najlepší. Investujeme veľmi veľa času a úsilia na naše intenzívne programy školenia a aktívne webové kanály na zdieľanie informácií. Naši učitelia to oceňujú, pretože ich to udržiava motivovaných a zvedavých na každý kurz, ktorý učia.

  Ostatné dôvody sú:

  • Naša jedinečná metodológia postavená na opakovanom počúvaní a pozitívnej spätnej väzbe
  • Náš dôraz na opakované školenia učiteľov a priebežnú podporu
  • Naše znamenité učebné materiály, ktoré pomáhajú učiteľom na každej jednej hodine a napriek tomu ponechávajú priestor pre ich kreativitu a osobné preferencie
  •  Pozitívne svieža atmosféra na každučkej hodine, vyplnená zábavnými hrami, živými piesňami a činnosťami, ktoré si užívajú učitelia i študenti
  • Overené výsledky; rodičia, študenti aj učitelia sú prekvapení rýchlym napredovaním študentov, ktorí nasávajú angličtinu metódou Helen Doron
  • Silná podpora a povedomie o značke vo Vašom okolí, ktoré Vám pomôžu nájsť nových študentov a rozšíriť Vaše podnikanie (v prípade samostatne zárobkovo činných učiteľov)
 • Kto je vhodným uchádzačom, aby sa stal učiteľom Helen Doron English?

  Aby ste sa zapísali na školenie učiteľov Helen Doron English, musíte mať:

  • Vynikajúcu znalosť hovorenej i písanej angličtiny
  • Akademické pozadie, najlepšie v angličtine, vo vyučovaní alebo v oboch
  • Skúsenosť s prácou s deťmi alebo tínedžermi
 • Ako sa stanem učiteľom Helen Doron Early English?

  Vhodní uchádzači sa podrobujú intenzívnemu školeniu, aby sa kvalifikovali v našej metodológii a našich výhradných učebných materiáloch. Takisto sa naučíte, ako vytvoriť motivačné vyučovacie prostredie plné zábavy, ktoré nás tak odlišuje. Naše vyučovacie štandardy sú po vyškolení zachovávané cez dané manuály pre učiteľov a účasť na našich pravidelných seminároch a konferenciách.

 • Akú podporu dostanem od Helen Doron Early English?

  Podpora je Vám vždy k dispozícii. Náš komplexný podporný systém Vám umožňuje kedykoľvek kontaktovať Vášho miestneho frančízera, národného frančízera alebo Head Office Helen Doron Educational Group.

 • Pedagogická podpora

  Semináre – Denné semináre sa konajú na pravidelnej báze. Ponúkajú nové učebné pomôcky pre vyučovanie a nové využitia pre existujúce materiály.

  Výročná konferencia – je dokonalým miestom pre prezentáciu nových Helen Doron English materiálov a myšlienok na zlepšenie Vašich vyučovacích zručností a pomáha Vám dosiahnuť vysoký štandard očakávaný od učiteľov Helen Doron English. Užijete si deň plný zábavy, skvelý učebný zážitok a možnosť získať priateľov z okruhu iných Helen Doron English učiteľov.

  Exkluzívne online fórum – spája Vás s našimi učiteľmi Helen Doron English, aby ste kládli otázky, vymieňali si názory a dostávali spätnú väzbu.  Online diskusie sú súčasťou našej práce a Helen Doron samotná sa často zapája do týchto diskusií.

  Učiteľský webový portál – poskytuje Vám okamžitý vstup do vynovených dokumentov, ktoré sa dajú stiahnuť ako dodatočný materiál na vyučovanie, manuály a iné hodnotné pomôcky pre Vaše hodiny.

  Stránka pre pomôcky – sekcia vyhradená len pre učiteľov na našej webovej stránke hier, Kangi Club, Vám dovoľuje pozrieť si, stiahnuť a dokonca aj vytvoriť hry, pomôcky a propagačné materiály podľa vlastného výberu.

 • Business podpora

  Regionálne stretnutia – Frančízeri Helen Doron English organizujú pravidelné stretnutia, vytvorené pre pomoc miestnym učiteľom zlepšiť ich organizačné a marketingové zručnosti, a zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými učiteľmi.

  Odporúčania – zvýšte svoje podnikanie pomocou odporúčaní ponúkaných Vašim miestnym frančízerom.

  Information Management System – administratívny nástroj vytvorený pre pomoc na vedenie podnikania hladko a účinne.

  Marketingové materiály – Množstvo propagačných mediálnych materiálov Vám bude k dispozícii čo najskôr po Vašej kvalifikácii na učiteľa Helen Doron English.