Krúžok, ktorý nebudú chcieť deti vynechať

Prečo krúžok anglického jazyka Helen Doron? Pretože funguje!

Strávili ste toto leto s vašimi ratolesťami v zahraničí? Aj vy ste si pritom v duchu povedali, že je fajn, že viete po anglicky, pretože sa všade bez problémov dorozumiete? Alebo ste si naopak želali, aby ste ju vedeli lepšie? Ide o naozaj univerzálny jazyk, s ktorým sa ani vaše deti nestratia, kdekoľvek sa už vo svete počas svojho života ocitnú. Tak prečo im nedať šancu na lepší život?

Angličtina pre deti Helen Doron English je metóda overená vyše troma desaťročiami praxe a úspešne funguje v 35 krajinách, vrátane 44 pobočiek po celom Slovensku. Stavia na túžbe po zážitkoch a na výučbe zaujímavou, interaktívnou formou. Aj v tomto prípade platí, že s úsmevom to ide lepšie – na krúžkoch HDE už od 3 mesiacov až do 19 rokov, ktoré sú pre deti ušité podľa ich potrieb a veku, sa neznámkuje, ani sa nepíšu písomky. A napriek tomu funguje! Svedčí o tom aj množstvo slovenských študentov, ktorí získali certifikát Cambridge English. Ak premýšľate, aký krúžok by bol pre vaše dieťa vhodný, prečo neskúsiť krúžok angličtiny Helen Doron a neuľahčiť tak svojmu dieťaťu jej znalosť, ktorá preň bude o pár rokov tak či tak povinná – nielen v škole, ale aj v práci?! Začnite už teraz a prihláste ho na krúžok anglického jazyka Helen Doron: pripravili sme pre vás aj ukážkovú hodinu zadarmo!

Zábavné a bezstresové prostredie, ktoré je na krúžkoch HDE založené na podpore a pozitívnej spätnej väzbe, znamená jediné – dieťa začne veriť v seba, ľahko sa učí a získa istotu v živote. Na krúžku, ktorý je taký odlišný od školskej angličtiny, na ktorom niet stresu zo známok, sa týmto slovám prinavracia ich pozitívny význam. Taký krúžok vaše dieťa nebude chcieť vynechať!

Interaktívne mimoškolské aktivity pomáhajú deťom zlepšovať svoju angličtinu, preto máme pre vaše dieťa v ponuke tieto kurzy:

  1. Bábätká a jasličkári (0-3 r.)

Darujte vášmu dieťaťu druhý materinský jazyk – čím skôr začnete s angličtinou, tým lepšie ju bude vedieť. Cez hravé básničky, pesničky a ďalšie interaktívne činnosti rozvíja krúžok HDE detské motorické zručnosti, skoré matematické myslenie a stimuluje mentálne schopnosti. Dvojjazyčné deti sú chytrejšie!

  1. Predškoláci (3-6 r.)

Drobci sú takí zaujatí, že si vlastne ani neuvedomujú, že sa učia po anglicky! Malé deti nasávajú anglický prízvuk a vytvárajú si slovnú zásobu – zábavnou formou cez hudbu, pohyb, hru a množstvo precvičovania interaktívnymi aktivitami. Tomu sa skrátka nedá odolať!

  1. Školáci (6-12 r.)

Krúžky HDE majú jedinečné učebné materiály na čítanie a písanie, ktoré sú skombinované s fonetikou a voľným čítaním. Prečo nedať náskok pred rovesníkmi a tiež možnosť získať certifikát Cambridge English?

  1. Tínedžeri (12-19 r.)

Kurzy Teen English sú vytvorené tak, aby tínedžerov zaujali. Prácou s nadšenými učiteľmi v malých skupinách do 8 študentov tínedžeri získavajú individuálnu výučbu, učia sa vyjadrovať v angličtine a pripravujú sa na maturitné skúšky.

Známa moderátorka Petra Bernasovská, ktorej deti navštevujú Helen Doron English, konštatuje: „Samozrejme, že všetko, čo deti vedia navyše, je plusom. Nehovoriac o cudzích jazykoch, ktoré dnes v globalizovanom svete už sú nevyhnutnosťou. Naše deti sme preto už od škôlkarského veku prihlásili na krúžok HDE. My – rodičia – sme túto možnosť nemali a dnes nám to veľmi chýba.“

Modelka a organizátorka súťaží krásy Lucia Hablovičová dopĺňa: Snažím sa synčeka odmalička motivovať k učeniu. V štyroch rokoch sa začal učiť po anglicky. Verím teda, že raz bude úplne plynule komunikovať nielen v slovenčine, ale aj v angličtine, čo považujem za obrovský benefit.“ Lucia okrem toho, že sama vedia syna k učeniu angličtiny, metódu Helen Doron English zaviedla aj do svojej škôlky, aby mali aj iné deti možnosť naučiť sa kvalitne po anglicky.

Tak čo, ktorý bude vhodný pre vaše dieťa? Prihláste ho už teraz na KRÚŽOK ANGLIČTINY alebo napíšte na mail či zavolajte priamo do centra vo vašom meste.