Angličtina pre deti
 • English for Teens 12-19
  Tínedžeri 12 – 19

  Študenti sa zapoja do serióznej práce učenia sa angličtiny v zábavnom, kreatívnom prostredí.

  Nájdite si vyučovacie centrum
 • Helen Doron Radio
  Helen Doron Radio

  Len pre tínedžerov. Výborná hudba, správy a obľúbené témy – všetko v angličtine

  Počúvajte už teraz
 
 

Angličtina pre tínedžerov 12-19

Otázky a odpovede
 
 

Teen English je vážne zábavným učením.

Angličtina pre tínedžerov

Teen English kurzy sú vytvorené tak, aby tínedžerov zaujali. Každý kurz obsahuje zaujímavý príbeh, ktorý sa prelína počas hodín spolu s piesňami od Benaya a Elly Doron. Pesničky a príbehy sú pútavé, zábavné a zameriavajú sa na témy aktuálne pre dnešných tínedžerov.

Kurzy len pre tínedžerov


Osvedčená metodológia


Tajomstvom je počúvanie v pozadí


Prácou s oddanými učiteľmi v malých skupinách do 8 študentov tínedžeri získavajú individuálnu výučbu, učia sa vyjadrovať v angličtine a pripravujú sa na maturitné skúšky.

Teen English pre študentov od 12 do 19 rokov je úplne nový a originálny program, ktorý pozostáva zo štyroch úrovní kurzov. Tieto nasledujú jedna po druhej.

Teen Talent (A2)

Rockové hviezdy, zarábanie peňazí, záchrana planéty, prázdninové cestovanie – sú len časťou tém použitých v piesňach, príbehoch a činnostiach, ktoré tvoria Teen Talent.

Learning-Sets_Teen-Talent1_7782

 

 

 

 

 

 

Teen Choices (B1)

Teen Choices upevňujú metódu angličtiny ako materinského jazyka vystavovaním študentov jazyku, ktorý je používaný tínedžermi po celom svete, vrátane fráz, vtipov a jazykolamov.

Learning-Sets_Teen-Choices2

 

 

 

 

 

 

 

Teen Express (B1+)

Teen Express je tretím a najnovším kurzom v programoch Helen Doron Teen English. Štyri samostatné, ale prepojené príbehy učia študentov dôležitým lekciám zo života, akými sú následky nesenia zodpovednosti za vlastné činy a naučiť sa nesúdiť ľudí podľa vzhľadu. Teen Express obsahuje 8 originálnych popových piesní napísaných len pre tento kurz.

TE_Teen-Express-Student_Jan15_a-e1420970669826

 

 

 

 

 

 

Teen Success (B2) 

Nevyhnutnou podmienkou pre vstup do programu Teen English sú základné vedomosti z hovorenej, čítanej a písanej angličtiny.

*Teen English sa zhoduje so Spoločným európskym referenčným rámcom pre angličtinu.

Vyskúšajte ukážkovú hodinu ZDARMA