Angličtina pre deti
 • English for kids 2-6
  Deti 3 - 6

  Deti si osvojujú hovorenú angličtinu v dvoch Fun with Flupe kurzoch, zatiaľ čo sledujú dobrodružstvá Granny Fix, Paula Warda a Flupa.

  Nájdite si vyučovacie centrum
 • English online at Helen Doron EnglishEnglish online at Helen Doron English
  Angličtina ONLINE

  Zábavné aktivity, ktoré nie sú v školských osnovách, pomáhajú deťom zlepšiť svoju angličtinu mimo triedy.

  Pozrite sa na ne
 
 

Angličtina pre deti 3 - 6

Otázky a odpovede
 
 

Drobci sú takí zaujatí, že si vlastne ani neuvedomujú, že sa učia po anglicky!

V Helen Doron English sa zameriavame na poskytovanie širokej škály zmyslových skúseností, ktoré vytvoria prirodzené prostredie, kde malé deti nasávajú anglický prízvuk, hovoria prvé slováa vytvárajú si slovnú zásobu. Toto všetko zábavnou formou cez hudbu, pohyb, hru a množstvo precvičovania.

Fun with Flupe pre deti 3 – 6

Fun with Flupe sleduje dobrodružstvá mladého Paula Warda, ktorý vojde do svojej knihy príbehov, aby pomohol veselej Granny Fix a poskakujúcemu, roztomilému Flupovi opraviť veci, ktoré sa pokazili vo svete rýmov – to všetko po anglicky.

Cez ich dobrodružstvá sa mladí Helen Doron študenti naučia základnú slovnú zásobu 660 slov, správnu výslovnosť a základy anglickej vetnej skladby. Kurz zahŕňa 25 piesní v 12 animovaných dobrodružstvách.

Fun with Flupe je vhodný pre začiatočníkov alebo ako nasledujúci kurz po Baby’s Best Start.

HDE_FWF_Learning_Set_Image_26_07_15_A_11

 

 

 

 

 

 

Deti sa “Zabávajú s Flupom”


Učíme sa angličtinu pomocou známych riekaniek


Vyskúšajte ukážkovú hodinu ZDARMA

More Fun pre deti 3-6

More Fun with Flupe je nasledujúci kurz po Fun with Flupe, s 12 novými epizódami dobrodružstiev Paula Warda, Granny Fix a Flupa. Deti sa nevedia dočkať, aby zistili, ako vyriešiť problémy víl, kúzelníkov a drakov, ktorých stretávajú na svojej ceste. More Fun with Flupe učí 650 slov a 25 piesní a je vhodný pre deti, ktoré ukončili kurz Fun with Flupe.

“Nech som mal akékoľvek pochybnosti o tom, či sa začať učiť po anglicky s mojím 3-ročným synom, rozplynuli sa hneď, ako sme Marka vzali po prvýkrát do zahraničia, keď mal 5 rokov. Na naše prekvapenie sebaisto rozprával s cudzincami v angličtine.”

Sikanic N., Belehrad, Srbsko

HDE_MFWF_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

 

 

 

 

 

 

Novinka!

Nat and Friends, vek 5 – 6 rokov

Tento nový kurz Helen Doron English je vhodný pre začiatočníkov a učí ich sebavedome rozprávať po anglicky. Kurz je tiež vhodný pre pokračujúcich študentov, ktorí už ukončili sériu Fun with Flupe. 8 pútavých a originálnych videí predstaví študentom kóliu Polly a mačku Nat, ktoré spolu cestujú svetom. Počas ich cesty stretávajú nových kamarátov, ako Červenú čiapočku či tri prasiatka zo známych detských klasických rozprávok, a pomáhajú im vyriešiť rôzne problémy a zachrániť tak situáciu v každej epizóde.

Nat and Friends študentský materiál

 

 

 

 

 

 

Metóda materinského jazyka


Prvotriedni učitelia