Angličtina pre deti
 • English for Kids 6-12
  Deti 6 - 12

  Učia sa hovorenú angličtinu spolu s čítaním a písaním, zatiaľ čo sledujú Paula a Millie, ako pomáhajú Kangi a jej synovi Joeymu riešiť problémy v Storyville.

  Nájdite si vyučovacie centrum
 • Helen Doron Radio
  Angličtina ONLINE

  Zábavné aktivity, ktoré nie sú v školských osnovách, pomáhajú deťom zlepšiť svoju angličtinu mimo triedy.

  Pozrite sa na ne
 
 

Angličtina pre deti 6 – 12

Otázky a odpovede
 
 

Výskum ukazuje, že čím viac rýmov dieťa pozná, tým väčšia je jeho schopnosť rozpoznať čítané a hovorené slová.

Helen Doron English má jedinečné učebné materiály pre vyučovanie čítania a písania, ktoré kombinuje štrukturovanou fonetikou a voľným čítaním. Vyučovanie čítania a písania sa líši v každej krajine – vek začatia závisí od bežnej praxe vo Vašej krajine.

Jump with Joey pre deti 6 – 9

Toto je nový kurz angličtiny pre začiatočných študentov vo veku 6 – 9 rokov. Môže byť tiež vyučovaný ako pokračovanie kurzov Fun with Flupe.

Kurz zahŕňa 12-epizódové animované série, ktoré sledujú dobrodružstvá Paula Warda a jeho kamarátky Millie, ako pomáhajú Kangi a jej nezbednému synovi Joeymu vyriešiť problémy v Storyville. Počas štúdia angličtiny sa deti zároveň učia o dôležitých hodnotách priateľstva a ochrany životného prostredia.

Študenti sa učia angličtinu cez 25 piesní a množstvo hier a aktivít ako v triede, tak aj doma. Jump with Joey je úplne prvým kurzom angličtiny, ktorý používa technológiu rozšírenej reality. Zážitok dieťaťa z učenia je tak obohatený, lebo postavičky z Jump with Joey ožívajú v kúzelných knižkách, a tak dopĺňajú každodenné domáce počúvanie, ktoré je základnou súčasťou metodológie Helen Doron.

Osvedčená metodológia


Angličtina pre život


Vyskúšajte si ukážkovú hodinu ZDARMA

More Jump with Joey pre deti 6 – 9

Deti v kurze More Jump with Joey, pokračujú v sledovaní pestrých dobrodružstiev Paula, Millie, Kangi a Joeyho, ktorí riešia problémy v Storyville. Tento kurz je pokračovaním k Jump with Joey a deti milujú pozeranie angličtiny, ktorá ožíva v kúzelných pracovných knižkách.

Deti sa učia angličtinu prostredníctvom 25 pesničiek a množstva zábavných aktivít a hier.

Play On in English pre deti 6 – 10

Play On in English je pokročilý kurz pre deti, ktoré majú za sebou niekoľko rokov kurzov Helen Doron English. Play On je nasledujúcim kurzom po More English for All Children. S Play On in English sa deti naučia viac ako 1000 slov, 18 moderných piesní, trénujú skladanie svojich vlastných viet a zlepšujú svoju výslovnosť. Kurz zahŕňa originálne príbehy, piesne a hry. Play On in English taktiež obohacuje všeobecné vedomosti a učí úchvatné fakty o prírode.

HDE_PO_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

 

 

 

 

 

 

Botty the Robot pre deti 7 – 10

Deti zbožňujú dobrodružstvá robota Bottyho, Dannyho, Cornelie a Helen počas ich imaginárneho nahrávania televízneho záznamu. Kurz Botty the Robot učí hovorenú angličtinu spolu so základmi čítania a písania. Silný dôraz je na vyučovanie fonetiky. V tomto kurze sú čítanie a písanie vyučované pomocou farebne kódovaných kariet, farebných pracovných zošitov a početných hier a aktivít v triede. Komediálna línia príbehu s originálnymi piesňami sa prelína celým kurzom.

Botty the Robot je vyučovaný ako začiatočnícky kurz alebo ako nasledujúci po kurze English for All Children, s dôrazom na hovorenú angličtinu a takisto zručnosti čítania a písania.

Kurz učí 1400 slov, základné zručnosti v čítaní a písaní, základné gramatické štruktúry angličtiny a obsahuje 12 príjemných piesní.

 

HDE_Botty_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

 

 

 

 

 

 

Angličtina ako materinský jazyk


Vyskúšajte si ukážkovú hodinu ZDARMA

Paul Ward´s World pre študentov 9 – 11

Deti si vychutnajú bádanie bystrého a mladého Paula Warda a jeho priateľov o svete okolo nás. Chameleón Camilla sa v každej lekcii ukryje niekde v knihe. Pútavé originálne piesne a činnosti motivujú deti sledovať dobrodružstvá Paula Warda doma, v škole, počas nakupovania v meste, v zoo i na prázdninách.

Paul´s Ward´s World je pre študentov, ktorí majú dobré základy v čítaní po anglicky a základné vedomosti z hovorenej angličtiny. Môže byť vhodný pre 11-ročných študentov alebo ako nasledujúci kurz po Botty the Robot.

Kurz učí okolo 1700 anglických slov.

HDE_PWW_Learning_Set_Image_BooksOnly_26_07_15_B_1

 

 

 

 

 

 

Paul Ward and the Treasure pre študentov 10 – 13

Paul Ward and the Treasure tvorí farebnú, melodickú, multizmyslovú oslavu učenia, ktorá zanecháva na študentoch celoživotný dojem. Kurz zahŕňa zábavné činnosti v angličtine a 8 nových piesní.

V Paul Ward and the Treasure sa deti naučia cez 2000 slov a anglické gramatické štruktúry, požadované k dosiahnutiu úrovne A1 v Spoločnom európskom referenčnom rámci pre angličtinu .

 

Vyskúšajte si ukážkovú hodinu ZDARMA