ÚSPECH! Slovenská rodina sa spája so svetom po anglicky!

Bratislava, Slovensko je domovom Silvie Langermann, aktívnej osobnej a biznis koučky, a jej manžela Tomáša, ktorý vedie eventovú spoločnosť, aj firmu, ktorá predáva ruže, no tiež sa venuje koučingu, podobne ako jeho manželka. V rodine majú dvoch chlapcov: trojročného Matyáša a štvorročného Matúša, a malé dievčatko – bábätko, ktoré bude určite navštevovať hodiny angličtiny pre najmenších, keď trochu podrastie.

Silvia je totiž nadšená zo skúseností svojich synov s angličtinou pre deti Helen Doron: „Páči sa mi spôsob, akým sa moji synovia v Helen Doron učia angličtinu, pretože je pre nich veľmi prirodzený. Učia sa zábavným spôsobom a ani si pri tom vlastne neuvedomujú, že sa učia!”

Doma rozprávajú po slovensky aj po maďarsky, pretože Silviina materinská reč je maďarčina, Tomáš zasa vyrastal v slovenskom prostredí. „Doma hovoríme oboma jazykmi a moje deti ich plynule ovládajú.” Silvia tvrdí, že na svojich synoch vidí každým týždňom očividné zlepšovanie a metodológiu angličtiny hrou Helen Doron pokladá za veľmi efektívnu. Ale čo je najdôležitejšie, deti sa na hodinách zabávajú a tešia sa na ne. „Obidvaja chlapci prídu domov vždy v dobrej nálade, čo nás všetkých veľmi teší, a ich angličtina je z týždňa na týždeň lepšia a lepšia.”

Hrdá mama sa tiež teší, že hovorová angličtina jej detí, už po dvoch rokoch kurzov angličtiny v Helen Doron, je viditeľne lepšia ako u ich rovesníkov, ktorí túto jazykovú školu nenavštevujú. Silvia si uvedomuje, že ovládanie dobrej angličtiny je pre Slovákov nevyhnutné: „Angličtina pre mňa znamená spojenie so svetom… – s ľuďmi, s poznávaním, so všetkým! Rozprávanie po anglicky prináša do životov ľudí skrátka viac možností.”

Silvia dodáva: „Svojim priateľom aj rodine vždy odporúčam kurzy Helen Doron English. Je to ten správny spôsob, ako deti naučiť angličtinu!”

langermann-photo-2-e1474875496650