Angličtina pre deti
 

58 žiakov jazykovej školy Helen Doron získalo prestížny Cambridgeský certifikát. Blahoželáme!

Prestížne skúšky Cambridge English Language Assessment (CELA) sú známe a uznávané školami, univerzitami aj zamestnávateľmi v súkromnom i verejnom sektore po celom svete. Úroveň znalosti z anglického jazyka pre CELA môžu testovať len certifikované inštitúcie, testy sa vyhodnocujú priamo vo Veľkej Británii, čím je zabezpečená ich skutočná objektivita. Skúšky majú viac ako 100 ročnú tradíciu a úspešný výsledok z nich poskytne medzinárodne uznávaný certifikát preukazujúci dosiahnutú úroveň angličtiny.

Aj študenti jazykovej školy Helen Doron z centier v Galante, Banskej Bystrici, Zvolene, Dunajskej Strede a v Ružomberku sa rozhodli otestovať si svoju úroveň znalosti angličtiny. 58 žiakov vo veku od 8 do 16 rokov sa zapojilo do medzinárodného testovania a dosiahlo výrazný úspech!

Nielen lektori verili, že ich študenti majú dobrú znalosť angličtiny, teraz sa to potvrdilo aj oficiálne. Žiaci z centier Helen Doron napísali testy na výbornú – najnižšia dosiahnutá úroveň získala úctyhodných 88 %, viacerí zo študentov však získali plný počet bodov a dosiahli tak 100 %! Potvrdilo sa, že kvalitná znalosť angličtiny sa dá dosiahnuť aj bez stresujúceho drilovania, cez interaktívne hry a komunikáciu.

Ak by ste aj vy chceli, aby vaše dieťa vedelo anglicky bez stresu, no pritom na vysokej úrovni, neváhajte a príďte zažiť spolu s vašim dieťaťom ukážkovú hodinu zadarmo na vlastnej koži. Prejdite na prihlasovací formulár: http://helendoron.sk/ukazkova-hodina-zadarmo.

Gratulujeme všetkým úspešným absolventom Cambridge testov z jazykovej školy Helen Doron k tomuto výraznému úspechu! Pozrite sa, ako  sme sa spolu tešili z certifikátov a patrične si to užili  🙂