Súťaž – Helen Doron English Star

Zaspievaj svoju obľúbenú pesničku z kurzov Helen Doron, pošli nám krátke video a vyhraj 3x zábavný víkendový pobyt v hoteli Partizán na Táloch pre seba aj celú rodinu!

V hre sú aj učebné pomôcky a štvrťročné školné – tak neváhaj a ukáž svoj talent!

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý, stačí doma alebo s pomocou lektora vo Vašom Helen Doron centre natočiť krátke (max. 60 sekundové) video, na ktorom Vaše dieťatko zaspieva svoju obľúbenú pieseň z našich kurzov a odovzdať ho spolu s vyplnenou prihláškou Vášmu lektorovi, alebo poslať priamo na sutaz@helendoron.sk.

Stiahnite si tu: Štatút súťažePrihláška na súťaž

Pre poslanie väčších súborov, ktoré nejdú pripojiť do prílohy, môžete použiť aj služby ako www.uschovna.sk,www.wetransfer.com a podobne.Technická kvalita videa nerozhoduje, talent svojho dieťaťa môžete zachytiť hoci aj na telefón. Spievať môže v sprievode hudby aj bez nej, môže aj zatancovať a najmenším deťom môžu, samozrejme, pomáhať aj rodičia. Jedinou podmienkou je, aby interpretovaná pesnička bola v anglickom jazyku a pochádzala z našich kurzov.

Prihlášky a videá do súťaže je možné posielať až do 3. mája 2015, pričom hlasovanie o tie najlepšie vystúpenia spustíme už koncom apríla na fanúšikovskej stránke https://www.facebook.com/Helen.Doron.Slovakia.

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci aktuálni študenti kurzov Helen Doron bez ohľadu na vek, víťazov vyhlásime v kategóriách 0-5 rokov, 6-9 rokov, 10 a viac rokov.

Veríme, že si nenecháte ujsť príležitosť ukázať nám, aké pokroky Vaše dieťatko robí na kurzoch Helen Doron a zapojíte sa do súťaže o pekné ceny.

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci aktuálni študenti kurzov Helen Doron bez ohľadu na vek.

Footer_Partizan_hotel v lese les v hoteli