Keď je práca radosťou

Ako som sa zoznámila s Helen Doron metódou?

Helen Doron metódu som objavila pred 15 rokmi, keď ma moja najlepšia kamarátka poprosila, aby som začala učiť jej deti, ktoré vtedy mali 3 a 4 roky, po anglicky. Vyrastala som v rodine kde sa s deťmi už od malička hovorilo viacerými jazykmi, preto ma metóda Helen Doron oslovila a od začiatku som vedela, že je dobrá a bude fungovať. Našla som teda niečo, čo bolo hravé a zábavné. Zároveň to bolo aj interaktívne a deti sa učili pomocou hudby, pohybu a zapájania všetkých zmyslov. Bola to láska na prvý pohľad. Odvtedy vlastním a vediem vyučovacie centrum Helen Doron English v Galante.

Keď je práca radosťou

Spolu s mojimi úžasnými kolegyňami sme vybudovali miesto, kde sa každé dieťa môže učiť svojím tempom. Venujeme im všetku našu pozornosť, cítia našu podporu a lásku. Som presvedčená o tom, že kľúčom k nášmu úspechu je otvorená a rešpektujúca komunikácia s deťmi.  Na svojej práci milujem, že v nej môžem naplno rozvíjať svoju kreativitu. V tíme sa navzájom podporujeme, dopĺňame a inšpirujeme, aby sme mohli spoločne rásť a neustále sa zlepšovať.

Naše zadosťučinenie

Pre mňa je zaväzujúce keď k nám rodičia privedú svoje deti a zveria nám ich vzdelávanie. Vďaka vzájomnej dôvere a spoločnému úsiliu môžeme byť súčasťou ich rastu a rozvoja.  Je krásne vidieť ako z nich z roka na rok rastú úžasné osobnosti, schopné sa plnohodnotne vyjadrovať v ďalšom jazyku. Som vďačná keď sa s nami rodičia, alebo starí rodičia podelia o svoje zážitky s ich deťmi a vnúčatami. Napríklad o tom, kedy ich deti, vnuci použili angličtinu prirodzene a bez strachu, či už pri cestovaní, pozeraní filmov, alebo čítaní kníh v anglickom origináli.

Naše úspechy

V roku 2013 sme sa ako prvé vyučovacie centrum Helen Doron English na Slovensku stali  Prípravným centrom pre skúšky Cambridge English. Našich študentov tak už viac ako 9 rokov vedieme a pripravujeme aj na medzinárodné jazykové skúšky Cambridge English. Doteraz zložilo skúšky na rôznych úrovniach už viac ako 240 študentov a ich výsledky sú vždy mimoriadne. Mnohí naši študenti študujú v zahraničí a my sme na nich právom hrdí.

Nespíme na vavrínoch

Mojím snom je rozvíjať a zlepšovať naše centrum v Galante a verím, že sa nám už čoskoro podarí otvoriť nové vyučovacie centrum v Šali, nech má čo najviac detí prístup ku radostnému a kvalitnému vzdelávaniu.

Ingrid Buják