Helen Doron Educational Group opäť získala Global Franchise Award

Helen Doron Educational Group je hrdá na to, že už druhýkrát po sebe získala prestížnu cenu Global Franchise Award, tentoraz v kategórii mentorstvo, po minuloročnom víťazstve v kategórii Best Educational Franchise. CEO a zakladateľka Helen Doron vycestovala do Orlanda na Floride na udalosť International Franchise Awards, aby prevzala toto ocenenie.

Cena Global Franchise 2020, sponzorovaná časopisom Global Franchise Magazine a vybraná skupinou špičkových franšízových odborníkov, oslavuje výnimočnosť v mentoringu franšízy a Helen Doron je dokonalým príkladom charizmatického vodcu, ktorý riadi celú sieť ľudí – učiteľov, franšízantov, zamestnancov, rodičov a študentov, aby naplnili svoj potenciál.

Pani Doron nadšene rozpráva: „Minulý rok sme boli medzinárodne uznaní ako najlepšia vzdelávacia franšíza pre deti a teraz sme dostali ocenenie za vynikajúcu kvalitu mentorovania nielen našich úžasných franšízantov v 38 krajinách, ale aj našej siete špecializovaných učiteľov, rodičov a študentov. Vybudovali sme komunitu odborníkov, ktorí sú odhodlaní poskytovať deťom to najlepšie vzdelanie a zdieľajú spoločné ciele a hodnoty. Naši franšízanti majú pocit, že sú súčasťou globálnej rodiny a správajú sa k sebe empaticky, podporujú a rešpektujú sa. Na základe môjho životného štýlu a presvedčenia je každý v našej sieti oprávnený realizovať svoj vlastný potenciál. Našou vášňou je vychovať deti, aby sa stali holistickými a podporujucimi občanmi sveta.“

James Fell z rozhodovacieho tímu rozpráva o tom, prečo bola vybraná Helen Doron. „Hodnotiaca komisia Global Franchise Awards bola mimoriadne ohromená úrovňou podpory a vedenia, ktoré ponúka vzdelávacia skupina Helen Doron svojim franšízantom, vďaka čomu je značka veľmi hodným víťazom ceny Global Mentorship Award 2020. Mentorstvo je kľúčovou súčasťou každej veľkej franšízovej organizácie a vysoká úroveň pomoci, školenia a podpory, ktorú skupina ponúka svojim franšízantom, je ohromujúca. Niet divu, že značka naďalej rastie takým pôsobivým tempom. Helen Doron je inšpiráciou pre všetkých vo franchisingu.“

Oddané zameranie a osobné hodnoty pani Helen Doron sú prítomné vo všetkých aspektoch podnikania, obsahu programov a učebných osnov, propagujúce ľudské a environmentálne hodnoty, ktoré zlepšujú životy všetkých ľudí, prostredníctvom empatie a súcitu pre všetky živé tvory. Pani Doron vytvorila globálnu komunitu, ktorá zdieľa tieto etické názory a názory, ktoré sú rozmiestnené po celej sieti. Toto je dosiahnuté prostredníctvom zdieľania vedomostí a osobných kontaktov na všetkých úrovniach osobne mentorovaných Helen a jej tímami. Milióny detí, tínedžerov, učiteľov a franšízantov benefitovali vďaka vízii a hodnotám pani Doron.

Skúsená Master Franchisor Alex Pickel zo San Marína vysvetľuje: „Som nadšená, že Helen získala toto zaslúžené ocenenie. Helen je oveľa viac ako výkonná riaditeľka, je to mentorka pre nás všetkých a ja som rada, že pracujem  ako Master Franchisor pre Helen Doron. Som sama sebe šéfom. Nechcela som pracovať pre niekoho iného, napriek tomu som stále súčasťou medzinárodnej siete a súčasťou tímu. Do tohto podnikania ma priviedla príležitosť, dať komunite niečo – propagovať niečo intelektuálne, čo podporuje rozvoj detí. Nielen rozvíjať kognitívne funkcie mozgu, ale aj dôležité socializačné zručnosti, ktoré podporujeme vzdelávaním v malých skupinách. Som veľmi hrdá na pozitívny vplyv, ktorý deťom poskytujeme.“

Spoločnosť udržiava nepretržitú komunikáciu prostredníctvom denných telefonátov, štvrťročných návštev, online seminárov, výročných konferencií a lokálnej podpory všetkých potrieb z každej oblasti: obchod, marketing, financie, pedagogika, IT a ďalšie. Helen dodáva: „Mentoring je základom každej úspešnej franšízy a sme hrdí na našich franšízantov, ktorí sú s nami viac ako 10, 15 a dokonca aj 20 rokov – ďakujeme všetkým.“

Je to viac ako podnikanie, je to spôsob života.

Helen Doron Educational Group bola ocenená ako najlepšia franšíza pre deti a vzdelávanie v roku 2019 a je lídrom v globálnom mentorstve za rok 2020. Bola založená v roku 1985 s cieľom vyučovať anglický jazyk ako cudzí jazyk pre deti a má viac ako 1 000 vyučovacích centier a materských škôl v 38 krajinách.

Inovatívna a overená metodológia Helen Doron English je hlavnou franšízou, ktorá slúži ako inšpirácia pre ostatné značky skupiny ako Helen Doron Kindergartens, MathRiders a Ready Steady Move!

Vďaka vzdelávacím programom Helen Doron Group sa doteraz naučili hovoriť po anglicky takmer tri milióny detí, iné sa zdokonalili v matematike a to všetko aktívnou formou a pomocou pohybu. Helen Doron Educational Group sa rýchlo rozširuje, pričom si zachováva svoje základné hodnoty a komunitného ducha v kombinácii s obchodným úspechom. Naším zámerom je pokračovanie expanzie siete jazykových škôl do ďalších geografických lokalít a napredovanie novými smermi s tými správnymi partnermi.

 

Pre viac informácií nám napíšte na:

slovakia@helendoron.sk a navštívte nás na www.helendoron.sk