Čo sme dokázali za posledných 35 rokov?

Oslavujeme 35 rokov vynikajúcej kvality vzdelávania sa. Čo sme dokázali za posledných 35 rokov?

V spoločnosti Helen Doron sme vytvorili oceňovanú globálnu franšízovú sieť v 38 krajinách s viac ako 110 franšízovými oblasťami, umožňujúc stovkám podnikateľov úspešné franšízové prevádzky. Vyškolili sme tisíce lektorov na celom svete, ktorí svoju prácu milujú.

Naše odborné pedagogické oddelenie pod vedením Helen Doron vytvorilo osvedčenú metodológiu s bohatým obsahom zahŕňajúc príbehy, piesne, riekanky, hry a aktivity šité na mieru vývojovým štádiám detí. Zameriavame sa na to, aby mali deti náskok, a to vytvorením efektívnych programov pre deti od 3 mesiacov do 19 rokov, vďaka ktorým využijú príležitosť rozšíriť svoju myseľ a podporiť mozog.

Holistická metodológia a bohatý obsah Helen Doron sú postavené na úprimnom pochopení toho, ako sa deti učia najlepšie. Podporuje vývojové míľniky, rôzne učebné štýly a využíva príbehy, piesne, riekanky, pohyb a všetky zmysly na vytvorenie nezabudnuteľného a obohateného vzdelávacieho zážitku. Napredujeme s časom, využívajúc technologický pokrok na vývoj vzdelávacích online hier a aplikácií.

Naučili sme viac ako 3 milióny detí efektívne komunikovať v angličtine. Chápeme silu komunity a dôležitosť prispievania k lepšiemu svetu. Za posledných 35 rokov sa inovatívna vzdelávacia metodológia ukázala na celom svete ako veľmi úspešná.

Navštívte našu webovú stránku a zistite viac o tom, ako sa môžete stať súčasťou našej komunity: www.helendoron.sk