Láka vás vlastné podnikanie? Poznáme 7 dôvodov, prečo si vybrať Helen Doron English!

Aj po dnešnej porade ste si v duchu povzdychli, že je to márnosť bez pridanej hodnoty? Uvedomili ste si, že vám ubíjajúco chýba pocit sebarealizácie? Znova ste si povedali, že schopnosťami, gurážou aj vitalitou máte na viac, než byť mini kolieskom v korporátnej mašinérii?

Ak sa čoraz viac pohrávate s myšlienkou osamostatniť sa, ale vnútorne vás brzdí zodpovednosť voči sebe aj blízkym, vyskúšajte zlatú strednú cestu, ktorou sa tiež môžete pustiť. Ideálnou platformou v takomto prípade je zapojiť sa do fungujúceho úspešného projektu, ktorý má históriu rátanú na desaťročia, globálnu pôsobnosť a k tomu prepracované know-how. Tu je 10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí začať uvažovať o spolupráci s Helen Doron English:

  1. Buďte proaktívnym strojcom svojho osudu, nechajte si však poradiť a pomôcť! Keď sa rozhodnete vniesť do svojho života pozitívnu zmenu a stať sa nezávislým lektorom či vlastniť vyučovacie centrum HDE, nemusíte zbytočne „objavovať Ameriku“, boriť sa so všetkými vstupnými papierovačkami, úplne na vlastnú päsť hľadať vhodné priestory, či zaťažovať sa kompletnou marketingovou činnosťou. Toto všetko vám pomôžeme zvládnuť už od prvých krokov.
  2. Nasmerujte sily na nadstavbu, ktorá bude vaším osobným vkladom, aby ste tú pozitívnu zmenu mohli o to rýchlejšie a intenzívnejšie vniesť aj do životov detí – vašich študentov. Poskytneme vám potrebné podnikateľské školenie aj pedagogický seminár. Vďaka dokonalej znalosti angličtiny sa deťom otvorí svet netušených možností a to stojí za to!
  3. Ak si vyberiete spoluprácu s Helen Doron English, od prvej chvíle získate podporu medzinárodnej skupiny s viac ako 30-ročnými skúsenosťami vo výučbe angličtiny aj v biznise: tím na čele s Master Franchisorom je vám neustále k dispozícii a pomáha vám neustále rásť po všetkých stránkach.
  4. Keď sa už rozbehnete, s nami nezaspíte na vavrínoch. Skupina kooperujúcich odborníkov sústavne zdokonaľuje výučbové programy, inovuje predchádzajúce a vyvíja nové produkty, preto HDE zostáva lídrom vo svojom odbore.
  5. Kurzy Helen Doron English sú koncipované tak, aby deti zaujali. A to už od 3 mesiacov až do ich tínedžerských rokov. Naše kurzy sú vytvorené na podporu udržania si existujúcich a získanie nových študentov. Deti sa neustále zdokonaľujú v anglickej konverzácii pre nich zábavnou a zaujímavou formou a tak sa nezriedka stáva, že si tu vybudujú dlhoročné kamarátstva, ktoré odolajú všetkému.
  6. Obavu v žiadnom prípade nemajte ani z toho, že by ste nezvládli aplikovanie tejto overenej metódy na lokálne podmienky – modely sa dokážu optimálne prispôsobiť miestnym špecifikám. K rozvoju prispieva aj to, že poznatky z praxe a úspechy zdieľa sieť Helen Doron English s franchisantmi z celého sveta v rámci vlastných konferencií, školení, blogov aj digitálnych newsletterov.
  7. Problém nevidíme ani v materskej dovolenke či v tom, že väčšinu času venujete svojim odrastajúcim potomkom: plánovanie životného štýlu a stanovovanie tempa ponecháme na vás, netreba sa teda vychyľovať z rovnováhy. Zachovanie správneho pomeru práce, oddychu, zábavy a vzťahov k rodine a priateľom je pre HDE jedným z kľúčov k úspechu a šťastnému, naplnenému životu.

Ak vás láka možnosť vstúpiť do komunity celosvetovo uznávanej a rešpektovanej značky, neváhajte nás kontaktovať. Osamostatnite sa s podporou medzinárodného lídra a zároveň podľa vlastných predstáv – prinesiete tak pozitívnu zmenu nielen do svojho života, no tiež do života detí, ktorých baví angličtina. Vďaka dokonalej znalosti tohto jazyka sa im totiž otvorí netušený svet možností. Staňte sa strojcom svojho osudu!