Úspech metódy Helen Doron – otvorili sme pre vás ďalšie pobočky a hľadáme kolegov!

Helen Doron centrá a ich špeciálna metóda výučby angličtiny pre deti od 3 mesiacov do 19 rokov sú dostupné už v 42 mestách po celom Slovensku. V posledných mesiacoch sme otvorili až 6 nových pobočiek – v Nových Zámkoch, Fiľakove, Rimavskej Sobote, Veľkom Záluží, Dunajskej Lužnej a v Bratislave – Jarovciach.

Nikdy nie je priskoro začať s príťažlivou, hravou a overenou formou učenia, ak chcete dieťaťu dopriať dostatok sebavedomia, vyššiu úroveň logického myslenia a šancu na lepšiu budúcnosť. Vyučovacie centrá Helen Doron si získali srdcia detí i rodičov po celom svete. Spoľahlivé výsledky sa prejavujú v ľahko zvládnutej a prirodzenej angličtine, deti navyše disponujú výbornou výslovnosťou. Aj na Slovensku vzrastá záujem o kurzy angličtiny Helen Doron, pretože dosahujú kvalitné výsledky v učení a pomáhajú objaviť v deťoch najvyšší potenciál pomocou interaktívnych metód výučby. Rodič pritom nie je zaťažený úlohami detí a spoločným opakovaním učiva.

Jazyková škola Helen Doron English napodobňuje princíp, podľa ktorého si deti osvojujú svoj materinský jazyk. Vďaka opakovanému počúvaniu a pozitívnej podpore pri upevňovaní svojich jazykových znalostí sa tak deti učia anglicky rovnako prirodzene, ako sa to deje u nich doma,“ dodáva psychologička Silvia Langermann.

 Kedy by sa mali deti začať učiť angličtinu?

V prípade detí sa veľa hovorí o tzv. okne príležitosti pre učenie sa jazykov. Výskumy ukázali, že vo veku šiestich – siedmich rokov dosiahne ľudský mozog maximum svojej veľkosti. Preto učenie sa druhého jazyka už od mala napomáha vývinu nervových spojení v sluchovej kôre, stimulujúc tak všeobecnú inteligenciu dieťaťa. Čím sú deti menšie, tým ľahšie a prirodzenejšie si osvoja prízvuk a gramatiku podobnú tej, akú majú rodení Angličania.

Optimálne je začať ešte pred tretím rokom života, no učenie metódou Helen Doron je efektívne aj v neskoršom veku. Kvalifikovaní lektori centier Helen Doron sú starostlivo vyberaní a školení, aby zvládli prácu s najmenšími ratolesťami od troch mesiacov až tínedžerov. Vedomostné kritériá, kladené na vyučujúcich, sú skutočne prísne.

Čo dokáže jediná vyučovacia hodina v týždni?

Oveľa viac ako zaťažujúce návštevy nezáživných kurzov, ktorých sa zúčastňujú deti viackrát do týždňa. Veľmi záleží na tom, aký spôsob „nasávania cudzej reči“ zvolíte, aby ste mali istotu, že to vašu ratolesť bude baviť. Navyše deti v jazykovej škole Helen Doron zostávajú v kontakte s angličtinou takmer nepretržite – vytvorili sme totiž množstvo online aktivít, ktoré sú zábavné, vzdelávacie, obohacujúce a pomáhajú našim mladým študentom cítiť sa v angličtine ako doma.

Kangi Club je náš online portál hier a zábavných aktivít, ktorý obsahuje aktivity pre deti od 3 do 12 rokov. Tie korešpondujú s kurzom, ktorý aktuálne navštevujú. Helen Doron Youtube kanál – Song Club – obsahuje pôvodné piesne a videá pre najmladších od 0 do 6 rokov. Helen Doron Radio je naša vysielacia rádiostanica, kde sa stretávajú tínedžeri z celého sveta – samozrejme, v angličtine. First Words in English with Flupe je naša hra na mobilných zariadeniach vytvorená obzvlášť pre detičky, ktoré chcú objaviť prvé anglické slovíčka zábavnou formou. Fun witth Flupe  English Words nájdete na i-Store aj Google Play.

Na Slovensku tak už nájdete 42 Helen Doron pobočiek, ktoré ponúkajú kurzy angličtiny pre deti od 3 mesiacov do 19 rokov – od hovorenej angličtiny pre menšie deti až po konverzáciu, čítanie a písanie pre staršie deti. Aktuálne sme otvorili nové vyučovacie štúdio v Nových Zámkoch, ktoré vedie Ivana Csutorová a vo Fiľakove Tímea Fekete Farkas. Tiež sme začali spolupracovať s nezávislými lektorkami v mestách: Bratislava – Jarovce/Lucia Šimeček, Dunajská Lužná/Anna Minarovič, Rimavská Sobota/Estera Bettesová a Veľké Zálužie/Ivana Kubaská. Cez náš kontaktný formulár tiež neustále prinášame možnosť zažiť ukážkovú hodinu zadarmo, nenechajte si ju ujsť!

HĽADÁME MOŽNO AJ VÁS

Ak by ste však mali záujem stať sa súčasťou veľkej „rodiny“ Helen Doron, radi pracujete s deťmi, chcete ich naučiť množstvo nových vecí a viete po anglicky, neváhajte nás kontaktovať. Neustále rozširujeme tím našich nezávislých lektorov, ale aj spolupracovníkov, ktorí by otvorili nové vyučovacie centrum Helen Doron a priniesli tak pozitívnu zmenu do svojho života, aj života svojho okolia. Ozvite sa nám!