Angličtina pre deti
 • English for Kids at Helen Doron EnglishEnglish for Kids at Helen Doron English
  Angličtina pre deti

  Študenti Helen Doron sa zabávajú a učia angličtinu – všetko v tom istom čase.

  Zistite prečo
 • Free Demo Lesson at Helen Doron EnglishFree Demo Lesson at Helen Doron English
  Vyskúšajte si nás

  Pozývame Vás na ukážkovú hodinu ZDARMA

  Nájdite si vyučovacie centrum
 

Tatkovia, zapojte sa do našej súťaže o najštýlovejší imidž!

Matej TothVýchova a vzdelávanie sa vníma skôr ako záležitosť mamičiek a žien celkovo, ale v procese formovania detí je vyvažujúco podstatný mužský prvok. V Helen Doron English si to uvedomujeme, a preto vyhlasujeme Týždeň otcov pri príležitosti ich blížiaceho sa sviatku, aby sme aj takto vzdali hold všetkým tatkom a mužom všeobecne.

Oteckovia, nájdite si od 10. – 16. júna čas a zájdite k nám! Bude vás čakať milý darček a môžete sa zapojiť do celoslovenskej súťaže o hodnotné ceny vrátane podpísanej biografie od nášho ambasádora – olympijského víťaza Mateja Tótha.

Ako na to? Odfoťte sa v našich priestoroch aj so spomenutým originálnym darčekom od svojho potomka. Snímku zaveste na facebook vášho centra, môžete však aj na FB Helen Doron Slovakia. Vyjadríte tým základnú podporu tejto našej novej aktivite a spoločne sa zabavíme nad galériou portrétov, ktorá takto vznikne. Nazbierame ich desiatky? Alebo dokonca stovky?! Nuž a ak nedbáte, vytiahnite zo šatníkov nápadité traky, motýliky či ponožky, nechajte si urobiť odvážnu frizúru alebo zostrih brady, blysnite sa extravagantnou šiltovkou. Jednoducho: v našej súťaži hľadáme ten najštýlovejší imidž!

Povedzte o tejto akcii aj svojim známym, zoberte ich so sebou, keď budete svojho potomka privádzať na kurz alebo ho prídete vyzdvihnúť. Odporučte nás. Nezabudnite sa však svojej pobočke informovať, či a kedy presne počas druhého júnového týždňa organizujú všeobecný „termín otvorených dverí“ pre širokú verejnosť najmä z radov mužov. V jednotlivých vyučovacích centrách totiž chceme byť čo najlepšie pripravení komplexne oboznámiť záujemcov s našou metódou, činnosťou a ponukou.

V princípe, samozrejme, máme dvere otvorené vždy. Prípadne teda dohodnite svojim známym individuálnu návštevu. Týždeň otcov je na to ideálny. Veď pomaly treba deťom plánovať krúžky na školský rok 2019/2020. Navyše, k dispozícii sú aj ukážkové hodiny zadarmo a pri koncipovaní programu pre potomkov na prázdninové obdobie možno prídu vhod naše denné a poldenné tábory nielen pre študentov Helen Doron English.

Letné kurzy sú pre rozličné kategórie podľa veku a stupňa znalosti angličtiny. Malí šibali a huncútky milujú trávenie času s kamarátmi. Naše prázdninové programy sú stavané presne tak, aby nadmerne nezaťažili a zároveň deťom pomohli udržať sa v jazykovej forme prostredníctvom rozmanitých zábavných aktivít v angličtine.

Vrcholom Týždňa otcov bude prítomnosť nášho ambasádora Mateja Tótha vo štvrtok 13. júna o 14.00 h v pobočke Helen Doron English v Banskej Bystrici na Internátnej 2318/24, kam olympijský víťaz a majster sveta chodí na angličtinu so svojou dcérkou Emmkou. Nenechajte si ujsť príležitosť získať autogram od slávneho športovca a zároveň si vypočuť jeho názory na dôležitosť znalosti cudzieho jazyka pre lepšiu perspektívu detí.

„Páči sa mi, že na hodine sa komunikuje len v angličtine a deti sú nútené rozprávať. Len tak zhodia zábrany aj v bežnej komunikácii. Vládne tam priateľská atmosféra bez stresu,“ nadšene skonštatoval Matej Tóth po prvých skúsenostiach s našou metódou fungujúcou vyše tri desaťročia a overene prinášajúcou mimoriadne výsledky už v 37 krajinách sveta. Len v samotnej SR máme 47 pobočiek, takže sa blížime k zaokrúhleniu.

A ako vníma jedinečnosť a benefity HDE jeden z mužov v našom kolektíve – riaditeľ vyučovacieho centra vo Svidníku Miroslav Španír? „Je to zábava, radosť a spojenie príjemného s užitočným. Deti sa zahrajú a práve vďaka tomu sa viac naučia. Sám som sa tomu začal venovať, keď som si uvedomil, ako perfektne ovláda angličtinu moja dcérka, ktorá chodí na kurzy. Presvedčilo ma to o tom, že Helen Doron English má zmysel.“