Angličtina pre deti
 • Free Demo Lesson at Helen Doron English6-12pro3C
  Viac možností

  Deti si precvičujú angličtinu v zábavnom a kreatívnom prostredí.

  Nájdite si vyučovacie centrum
 • English online with Helen Doron6-12pro1C
  Angličtina ONLINE

  Zábavné aktivity a mimoškolské činnosti, ktoré pomôžu deťom zlepšiť ich angličtinu mimo triedy.

  Vyskúšajte si ich
 
 

Prázdninové kurzy a tábory

 
 

Deti ZBOŽŇUJÚ Helen Doron English. Tak prečo nepokračovať v zábave aj počas prázdnin?

Helen Doron prázdninové kurzy a tábory

Deti nechcú vymeškať ani jediný týždeň s Helen Doron English.

Preto sme vytvorili množstvo Helen Doron English prázdninových kurzov.

Kurzy sú krátke a vytvorené pre prázdninové intervaly počas školského roka a veľkých letných prázdnin. Aktivity v kurzoch obsahujú dramatizáciu, hudbu, tanec, výtvarnú činnosť a viac – samozrejme, všetko v angličtine.

Prázdninové kurzy sú vhodné pre už zapísaných Helen Doron študentov alebo aj študentov nových v programoch Helen Doron English.

Prázdninové kurzy

Holiday Fun with Flupe (3 – 7 rokov) – Deti sa učia a precvičujú angličtinu s animovanými epizódami z Fun with Flupe, s množstvom zábavných hier, piesní a výtvarných činností v angličtine.

NOVINKA: 

Holiday Jump with Joey pre deti od 6 do 8 rokov. Letné epizódy dobrodružstiev malého Paula, Kangi, Milie. Deti sa naučia nové pesničky, novú slovnú zásobu a zopakujú si slovnú zásobu z kurzu ktorú navštevujú. Počas týždňa si deti užijú veľa pohybu, hier, tanca a kreatívnej zábavy.

I am the World (4 – 9 rokov) – Deti cestujú na virtuálny výlet okolo sveta cez výtvarné aktivity, dramatizáciu, hru, tancovanie a varenie, všetko v angličtine.

English through Drama (7-12 rokov) – Deti sa učia a precvičujú hovorenú angličtinu prezentovaním klasickej rozprávky v štýle britskej pantomímy, s divokými kostýmami a groteskným humorom.

Get Ahead & Catch Up (6-12 rokov) Pre študentov, ktorí už študujú angličtinu, tento kurz udržiava ich vedomosti pevné aj počas školských prázdnin. Používajú sa materiály z mnohých učebných setov na intenzívne zopakovanie.

Paul Ward’s World Book 4 – (10-12 rokov) – Počas sledu anglických lekcií študentov sprevádza Paul Ward a jeho priatelia. Deti sa naučia zaujímavé detaily o takmer 20 krajinách celého sveta.

Prázdninové kurzy 2016 - žiadosť o informácie