Angličtina pre deti
 • English for Kids at Helen Doron EnglishEnglish for Kids at Helen Doron English
  Angličtina pre deti

  Študenti Helen Doron sa zabávajú a učia angličtinu – všetko v tom istom čase.

  Zistite prečo
 • Free Demo Lesson at Helen Doron EnglishFree Demo Lesson at Helen Doron English
  Vyskúšajte si nás

  Pozývame Vás na ukážkovú hodinu ZDARMA

  Nájdite si vyučovacie centrum
 

ÚSPECH! Slovenská rodina sa spája so svetom po anglicky!

langermann_family_slovakia-big

Bratislava, Slovensko je domovom Silvie Langermann, aktívnej osobnej a biznis koučky, a jej manžela Tomáša, ktorý vedie eventovú spoločnosť, aj firmu, ktorá predáva ruže, no tiež sa venuje koučingu, podobne ako jeho manželka. V rodine majú dvoch chlapcov: trojročného Matyáša a štvorročného Matúša, a malé dievčatko – bábätko, ktoré bude určite navštevovať hodiny angličtiny pre najmenších, keď trochu podrastie.

Silvia je totiž nadšená zo skúseností svojich synov s angličtinou pre deti Helen Doron: „Páči sa mi spôsob, akým sa moji synovia v Helen Doron učia angličtinu, pretože je pre nich veľmi prirodzený. Učia sa zábavným spôsobom a ani si pri tom vlastne neuvedomujú, že sa učia!”

Doma rozprávajú po slovensky aj po maďarsky, pretože Silviina materinská reč je maďarčina, Tomáš zasa vyrastal v slovenskom prostredí. „Doma hovoríme oboma jazykmi a moje deti ich plynule ovládajú.” Silvia tvrdí, že na svojich synoch vidí každým týždňom očividné zlepšovanie a metodológiu angličtiny hrou Helen Doron pokladá za veľmi efektívnu. Ale čo je najdôležitejšie, deti sa na hodinách zabávajú a tešia sa na ne. „Obidvaja chlapci prídu domov vždy v dobrej nálade, čo nás všetkých veľmi teší, a ich angličtina je z týždňa na týždeň lepšia a lepšia.”

Hrdá mama sa tiež teší, že hovorová angličtina jej detí, už po dvoch rokoch kurzov angličtiny v Helen Doron, je viditeľne lepšia ako u ich rovesníkov, ktorí túto jazykovú školu nenavštevujú. Silvia si uvedomuje, že ovládanie dobrej angličtiny je pre Slovákov nevyhnutné: „Angličtina pre mňa znamená spojenie so svetom… – s ľuďmi, s poznávaním, so všetkým! Rozprávanie po anglicky prináša do životov ľudí skrátka viac možností.”

Silvia dodáva: „Svojim priateľom aj rodine vždy odporúčam kurzy Helen Doron English. Je to ten správny spôsob, ako deti naučiť angličtinu!”

langermann-photo-2-e1474875496650